Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Podvozky

CRUISE CARBON

Lehká univerzální tříkolka

CRUISE CARBON TAXI

Skladný tandem

CRUISE CARBON NV360

Pohodlný a ekonomický tandem

4FUN

Lehká, pevná a stabilní čtyřkolka

Jednoduchá montáž a balení

Důležitým znakem podvozků Nirvana je jednoduchá montáž a velice skladné balení. Podvozek je jednoduše rozebíratelný. Montáž je snadná, není třeba žádného speciálního nářadí a zabere vám pouze několik minut. Tříkolku můžete přepravovat složenou na vozíku nebo v rozloženém stavu v kufru vašeho auta. Praktická přepravní taška zajistí bezpečnou a čistou přepravu vaší tříkolky jakýmkoliv dopravním prostředkem na jakoukoliv vzdálenost.


Plná kompatibilita

Podvozky Nirvana jsou plně kompatibilní se všemi Nirvana paramotory. Jednomístné i dvoumístné.


Nízká hmotnost

Podvozky Nirvana jsou velmi lehké. Pilot téměř nezaznamená její přítomnost v průběhu letu. Letová pozice, uchycení paramotoru a zavěšení pilota je stejné jako při létání se samotným paramotorem.


Design

Podvozky Nirvana tvoří spolu s paramotory Nirvana dokonale sladěný komplet velmi atraktivího designu.


Materiály

Podvozky Nirvana jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů. Uhlík, sklolaminát, speciální letecká ocel, dural... To je to, čím se liší podvozky Nirvana od levných podomácku vyrobených napodobenin.
• Podvozek vám nabízí všechny výhody létání s paramotorem.
• Létání s podvozkem nevyžaduje žádné zvláštní fyzické předpoklady.
• Rozšíření pilotní licence na podvozek je velmi snadné.
• Složení podvozku vám zabere pár minut
• Můžete startovat a přistávat na jakékoliv otevřené ploše velikosti fotbalového hřiště.
• Podvozek za vás vyřeši i "rychlejší přistání".
• Podvozky nabízejí šanci věnovat se motorovému paraglidingu i pilotům, kteří nechtějí nebo nemohou startovat rozběhem s paramotorem na  zádech.
• Svůj podvozek můžete stejně jako paramotor zabalit do tašky.
• Tandemová náprava vám umožní pohodlně létat i ve dvou.
• Létejte na sněhu i v písku díky speciálním doplňkům.
Podvozky Cruise Carbon nabízí volbu různých typů kol podle typu startovací dráhy. Úzká litá kola jsou komfortní pro pevný povrch, safari bantamy umožní start v písku nebo v měkkém terénu. Pro ty z vás, kteří si chtějí užít zábavu i v zimě, jsme připravili jednoduché, snadno vyměnitelné vybavení – kola můžete rychle nahradit speciálními lyžemi pro start ze sněhu.
Máte už něco nalétáno v sóle a chtěli byste sdílete svou radost z létání s dalšími lidmi - s přáteli, se svými blízkými? Chcete zažít radost z toho, když během několika minut proměníte neletce v letce. Radovat se z úsměvů, které létání na lidských tvářích vyvolává? Speciální dvoumístná náprava CRUISE CARBON TAXI umožňuje tandemovým pilotům snadný start a přistání s pasažerem.