Dlouhé roky před mou paramotorovou kariérou jsem strávil létáním bez motoru v termice. Proto mi u našeho nového F-lightu vyhovují nízké závěsy padáku. Jsem zpátky v akci a mohu si vychutnat nejen náklony v zatáčkách při zemi, ale i řízení přenesením váhy v termice. Kdo ale začínal přímo na motoru a nemá volnoletací zkušenost, tomu vyhovuje více stabilní zavěšení v horních závěsech padáku v sedačce.Proto jsme jednoduchým doplněním vybavili náš F-light i touto verzí.Nejprve jsme několik variant vyzkoušeli v dílně, potom si udělali na všechny komponenty nezávislé pevnostní testy prvků a potom přišla na řadu trhací zkouška celé sedačky a letové testy.

Nakonec několik prvních prototypů bylo posláno našim dealerům a test pilotům k nezávislému posouzení.Teď je vše připraveno k certifikačním testům a do výroby a vy si můžete tuto verzi u nás objednat.Od nynějška je možno jednoduše použit horní i spodní zavěšení padáku, přičemž změna je otázka několika minut.

 

 

Kontaktní formulář

Ozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, děkujeme.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů