Universal

První volnolítací křídlo ( kategorie EN B) , které může být svým uživatelem konvertováno na plnokrevné křídlo vhodné pro paramotory. Universal je skvělý rekreační padák, včetně cross-country.XC pilot začátečník určitěocení skvělý komfort křídla v nelehkých termických letových podmínkách,vyplývající ze značného množství reflexních vlastností přítomných v designu tohoto modelu.

 

Přejít do eshopu

Synthesis 2

Křídlo s plně reflexním profilem určené pro začátečínající a rekreační piloty. Vzhledem k jeho stabilitě může být také použito pro základní PPG výcvik.
Synthesis2 je křídlo pro ty, kteří ze všeho nejvíce preferují pocit bezpečného letu. Pro ty, kteří ocení snadný start a řízení. Přes všechny zmíněné vlastnosti není Synthesis2 pomalým outsiderem, ale dokáže držet krok se sportovními křídly. 
Pokud tedy hledáte bezpečné, univerzální, rychlé a uživatelsky přívětivé křídlo pro motorový paragliding - dál nehledejte. Synthesis2 má všechno.

 

Přejít do eshopu

Nemo 2

Univerzální rekreační padák s moderním designem. 
Mezi jeho výhody patří: dobrý výkon a skvělá pasivní bezpečnost. Je zaměřen na nekompromisní pasivní bezpečnost (vysokou míru tolerance k turbulencím a chybám pilota) se zvláštním důrazem na chování při maximální rychlosti (plný speedbar). Neméně důležitá je aktivní bezpečnost, především schopnost padáku reagovat na nestabilní letové podmínky za letu.

 

Přejít do eshopu

Nucleon XX

Jedná se o další model z dlouhé řady klasických reflexních padákových kluzáků, od Trapera, přes Action a ReAction, až k  Nucleonu a Nucleonu WRC.
Tento model je určen pro piloty cross-country, středně pokročilé a víkendové piloty milovníky létání otevřenou krajinou. Je stabilní, bezpečný, agilní a velmi příjemný při řízení.

 

Přejít do eshopu

Hadron XX

Hadron XX je reflexní  sportovně / cross-country padákový kluzák pro velmi zkušené piloty. Je to rychlé a hbité křídlo nabízející spoustu vztlaku, stejně jako pohodlnou manipulaci. Jeho doménou  jsou klasické PPG soutěže, dlouhé cross country lety, slalomy a kroužení v termice. Jako každé jiné moderní paramotorové  křídlo, má Hadron XX své rysy pečlivě navrženy a jeho  profil je  v tomto případě optimalizovaný hlavně pro cross-country přelety.

Přejít do eshopu

Snake XX

Reflexní sportovní padákový kluzák pro velmi zkušené piloty, kteří jsou již obeznámeni s létáním na malých, rychlých a velmi agilních křídlech s krátkým brzdovým chodem. Jedná se o náročné křídlo pro náročné piloty. Nejvyšší výkon dostupný pro rychlé trati, s možná nejlepší hbitostí v manevrování. Je to opravdu křídlo "Šampionů".

Přejít do eshopu

Nucleon WRC

Nucleon WRC je v podstate reflexní křídlo  v novém hávu za  použití technologie Flexi Edge. Kluzák je určen jak pro rekreační létání, tak pro  létání za rekordy pro lovce trofejí. Rychlý a hbitý jako žádný  jiný ve své třídě. Perfektně se nafukuje a startuje.
Jedná se o  TOP produkt; vrchlík je stabilní a bezpečný  jak při minimálních, tak i  maximálních rychlostech, s účinným speedsystémem a trimy, přesným řízením a velkou obratností. 

Přejít do eshopu

Hadron 1.1

Hadron 1.1 je osvěžená verze svého předchůdce  Hadronu. Když jsme zastavili výrobu Hadronu, objevil se ze strany pilotů rostoucí počet telefonatů, který upozorňoval na to,že tento padák piloti stále požadují. Ukazuje se, že i přes poněkud menší výkon než než má Hadron XX, originál Hadron nabídl neuvěřitelnou stabilitu a jednoduchou obsluhu. Proto jsme obnovili  jeho produkci, ale již jen v omezených velikostech.  Hadron 1,1 nemá  AFS (Aerodynamical Flap System), což zjednodušuje popruhy a jejich nastavení před startem. Hadron je rychlý, energický a hodně unese.

Přejít do eshopu