Ochranné rukavice FS HOT 5

Vyhřívané rukavice HOT 5 byly speciálně vyvinuty pro piloty motorového paraglidingu létající i za chladného zimního počasí. Rukavice využívají výkonné kovové topné prvky, které jsou energeticky velmi efektivní, flexibilní a bezpečné.Tyto topné prvky jsou umístěny na obou stranách ruky, jeden na hřbetu, druhý v dlani. Poměr hřejivosti je 70 % na hřbetu a 30 % v dlani, což zaručuje nejlepší topný výkon i během dlouhých letů ve velmi chladných podmínkách.

 

Přejít do eshopu

Přilba FC5

Ochranná přilba Full Contact 5 navazuje na úspěšné modely FC3 a FC4. Je jednou z nejlehčích přileb ve své kategorii s možností vybavení bohatým příslušenstvím. Pomocí kabelu je možné připojit celou řadu radiostanic, je možné připojit bluetooth jednotku BT100 a pomocí něj připojit telefon a další zařízení.
 

Přejít do eshopu

Přilba FC4

Přilba Full Contact 4 je vyvinuta speciálně pro motorový paragliding. Díky použitým materiálům (především uhlíku) je nejlehčí přilbou ve své kategorii a to nikoliv na úkor bezpečnosti.

 

 

Přejít do eshopu

Agama

Agama je velmi užitečný produkt zejména pro ty, kdo lítají často nad vodou. Pomocí velcro pásek ji během několika minut uchytíte k paramotoru. Je lehká a za letu ji ani neucítíte. Výhodou je, že ji můžete využít opakovaně - stačí jen vyměnit bombičku s chemickou pojistkou. Aktivace probíhá buď manuálně nebo automaticky kdy se AGAMA nafoukne do 3s po kontaktu s vodou. 

 


 

Přejít do eshopu

Smoke systém

Systém zadýmování paramotoru - efektní kouřový prvek, který oživí jakoukoliv leteckou show!Se Smoke systémem dostane Vaše show teprve správné grády. Ať už lítáte Parabatix, či chcete jen zakouřit Vašim přátelům anebo vytvořit efektivní prvek na Vašem snímku či videu. Pomocí stisknutí tlačítka na ovladači se uvolní právě tolik kouře, kolik potřebujete. Systém zadýmování paramotoru je vhodný na jakýkoli paramotor. Smoke systém namontujete jednoduše na výfukové potrubí pomocí nýtovací matice.  

Přejít do eshopu

Sedačka LHP

V roce 2016 přišla Nirvana s přelomovou novinkou ve své produktové řadě - Instinctem LHP se spodními závěsy! Spodní závěsy přináší pocit volnosti, vnáší prvek aktivnějšího pilotování Vašeho paramotoru a zvýší Vaši manévrovatelnost při slalomovém létání. Lítání na spodních závěsech vám umožní více využít energii celého těla při pilotování vašeho paramotoru! Spodní závěsy najdou využití jak ve slalomových disciplinách, tak také u těch, kteří si rádi hrají v cross country letech. 

 

Přejít do eshopu

Sedačky

Nabízíme velkou paletu sedaček na všechny naše paramotory, všechny sedačky jsou plně nastavitelné a poskytují maximální komfort pro Vaše lítání. Nabízíme standardní verzi v originálním Nirvana designu, kamuflážovou KAMO verzi pro výlety do přírody nebo Instinct sedačku LHP, která přináší pohyblivé závěsy a větši agilitu pro Váš let.

Přejít do eshopu

Vrtule

Vrtule v Nirvaně prošly mnohaletým vývojem od klasických laminátových, přes aeroelastické až po moderní kompozitové vrtule. V současné době nabízíme více jak 10 dvou a třílistých vrtulí pro všechny naše paramotory od TOP 80, přes dvoulisté a třílisté vrtule pro RODEO až po karbonovou řadu třílistých vrtulí RAINBOW pro paramotory Instinct. Naše vrtule se vyznačují kvalitní stavbou, bezptoblémovou instalací, použitými prvotřídními materiály a jedinečným Nirvana designem. 

Přejít do eshopu

Náhradní díly

Nabízíme širokou škálu více než 2000 náhradních dílů pro naše stroje, které jsme schopni během několika dní od objednávky expedovat do celého světa. Na e-shopu logicky řazené pod konkrétním typem paramotoru. Od náhradních dílů pro skelet a rám, přes veškeré díly motoru a výfuku až po veškeré díly elektroinstalace. Stačí si jen vybrat...

 

 

 

 

Přejít do eshopu