F&G_23_9
Picture of Redakce

Redakce

F-light&Go část 23.

S Mírou do Partizánského a zpět

Počasí bude v pátek večer a v sobotu letové. Přijeď odpoledne, v šest startujeme a do západu jsme na letišti v Partizánském. Káď v potoce je v provozu a ubytování je zajištěno. Víc nebylo potřeba dodávat a přesně v šest zároveň s poslední preháňkou toho dne s Mírou Orosem startujeme.

On má F-light 160 a můj oblíbený Snake 20, já testuji svou novou výbavu na Icarus Trophy (letos se koná v Brazílii) F-light 200 a nový Warp 22. Před sebou máme 120 kilometrů, nádherná viditelnost, trochu frišno, ale utichající vítr. Holešov, Zlín, Provodov, přehrada Luhačovice, Slavičín, Horná Sůča, Trenčín, Bánovce, letiště Partizánské, káď, červené víno, Slovensko vítězí nás USA a totálně unavený padám do postele.

Ráno mě budí udivený Míra. Prý jsem si s ním nechtěl v noci ani jednou povídat. No ale nádherné ráno a vítr místo předpokládaného východního poněkud více od severovýchodu. Volám na Bratislava info jak je to s CTR Piešťany. Dnes nic, takže zapichuji prst do Břeclavi s tím, že Karel Šindar určitě létá, tak ho prozvoníme cestou a uděláme mu kontrolu z ústředí. Benzín není. Olej máme vlastní. S laskavým svolením dojíme v hangáru 8 litrů z Markova vírníku. Super viditelnost a s malými zálety tedy směr Žabokreky, kempink Duchoňka, Topolčanský hrad, hrad Tematín, Bradlo, Kunovská priehrada, Holíč, Lužice, letiště DolBoj.

Dále už s Kódlíkovou laskavou asistencí, oběd, víno, autem do Přerova, vířivka a s námořníkem Mechym zhodnocení akce. Ještě by se dalo létat, ale my už máme pro dnešek splněno. Dnes opět přes 100 kilometrů a dvě hodiny spokojenost a zase příště….

Podpořte nás sdílením!

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

Napište komentář...

Dejte nám LIKE na Facebooku