Your way to Freedom

Cesta ke svobodě s NIRVANOU, začíná už v pravěku českého motorového paraglidingu. Je protkaná dobrodružstvím objevování, možností, tehdy nového, leteckého sportu, objevováním nových, unikátních, technických řešení při vývoji motorů a výbavy, nezbytné, pro bezpečné a pohodové létání.

Výrobky NIRVANY vždy doprovázeli na jejich cestě kreativní konstruktéři, ti nejzkušenější piloti, závodníci, nadaní obchodníci a zručné české ruce výrobních a servisních mechaniků. Cesta NIRVANY se během času klikatila a postupně se proplétala všemi kategoriemi motorového paraglidingu. Z každé kategorie si výrobky odnesly vždy nové vlastnosti vyžadované a nezbytné pro danou kategorii létání.

Výcvikové stroje přinesly paramotorům NIRVANA jejich spolehlivost, robustnost a jednoduchost ovládání. Závodní speciály přidaly vysoký výkon, sportovní moderní vzhled a nízkou spotřebu paliva. Cestovatele uspokojily stroje svou promyšlenou skladností a celosvětovým servisním zázemím. Propagátorům motorového paraglidingu umožnily stroje NIRVANA i neletcům, dotknout se oblohy a prožít si svůj životní letecký sen.

Pracovní stroje osvědčily všechny, již získané, vlastnosti v extrémních podmínkách horké Afriky, stejně jako za polárním kruhem. Extrémní vzdálenosti uletěné při rekordních přeletech na strojích NIRVANA, potvrdily vysokou úroveň životnosti a spolehlivosti.

Poslední model paramotoru F-light, dostal do vínku ke všem skvělým, vývojem získaným vlastnostem, nevídaně nízkou hmotnost a možnost během několika minut proměnit svůj létající stroj na kompaktní příruční zavazadlo. Možnost, mít stále svůj létající aparát připravený na vzlet, jak doma, tak na cestách, dělá z motorového paraglidingu jeden z nejsvobodnějších leteckých sportů.

Vyrazit na letecký výlet s kamarády, nebo se jen tak proletět pro radost z pohybu, létat svobodně po modré obloze, nechat se unášet krásami krajiny, osvícené vycházejícím sluncem – to vše přináší do srdcí pilotů pocit uspokojení, svobody a opravdové letecké Nirvany.

F-light&Go

Cestování s paramotorem F-light!

Kurzy

Chcete se naučit létat či se zdokonalit?

Expedice

Vyjdete se s námi na expedice do různých koutů světa!