F&G_14_2
Redakce

Redakce

F-light&Go – část 14.

Včera jsem měl připraveny dva stejné F-lighty a různé padáky a byli jsme domluveni s kamarádem Petrem- pilotem padáků i vírníků. Ale chytil ho hexenschuss ( to mu nezávidím a přeji mu brzké uzdravení ) tak jsem celé dopoledne testoval a měřil sám. Dnes mě ale na letišti vzbudil svěží vzduch po nočním dešti a krátkém výběhu sedlám jednopotah a F-light 160 a chystám se Petra v 65 km vzdáleném Slavičíně zkontrolovat.

Nejde o kontrolu stavu nemocných, ale ze Slavičína velmi akčně jezdí vlaky do Přerova a já mám v 11 hodin domluven předváděcí let ve vírníku a ten bych rád stihnul. Startuji netypicky až po 7 hodině a v Holešově zdravím modeláře a u Žeranovic rybáře. Trasa mě vede přes Zlín. Jsem patriot. Tyto pohledy na Baťovy závody, zámek, nebo dělnické domky mě nikdy neomrzí. Jen tak ze zvyku zamířím nad Lesní čtvrť, kde bydlím. Už jsem týden nebyl doma a Jana je s dětmi na dovolené v Chorvatsku. Tak jen chci konstatovat, že je parkoviště před domem prázdné.

Ale ouha stojí tam auto mé ženy. Tak rychla textovka a změna plánu. Přistání na Příluku u benzinky a už mě moje drahá polovička veze i s mým vybavením domů. A jak to dopadlo s výletem ve vírníku. No samozřejmě dobře. Pasažéři si mě vyzvedli doma a přivezli na letiště. Já jsem jim za to udělal výlet s dovozem přímo na místo v centru Velké nad Veličkou vírníkem Gyromotion.

Podpořte nás sdílením!

Facebook
Twitter
Pinterest
Email

Napište komentář...

Dejte nám LIKE na Facebooku